Troller

Troller
Yönetmen:
Mike Mitchell (V)
Başrol:Begüm Günceler, Harun Can, Fatih Er
Film Türü:Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Müzikal
Yapım:Abd 2016 (Trolls)
Vizyon Tarihi:4 Kasım 2016
YazarOkur Puan:
6.8 / 10 | Oy: 221 | Yorum: 3
Film Siteleri:IMDB: 6.5 • BeyazPerde: 6.6 • Sinemalar: 7.4
Hasılat:* (bütçe:$120.000.000)


Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Troller filmi izle

Troller Konusu

Şrek serisinin yaratıcıları bu serinin sayesinde büyük başarılara imza attılar. Seriyi olabildiğince uzatmaya çalıştılar ve bunda da başarılı oldular. Fakat Şrek dışında yeni bir şeyler üretemediler. Şrek’te yer alan ve çok sevilen Çizmeli Kedi için ayrı bir film yaptılar fakat ondan da pek umduklarını bulamadılar. Şimdi ise Troller filmi ile Şrek’e yakın yeni bir hikaye yaratıyorlar.

Troller filminin yönetmenliğini Walt Dohrn ve Mike Mitchell ikilisi yapıyor. Filmin orijinal seslendirmelerini yapanlar arasında Anna Kendrick ve Justin Timberlake gibi iki ünlü isim var.

Troller filminde rengarenk saçları olan sevimli troller ile her şeye umutsuz bakan Branch’in hikayesi anlatılıyor. Renkli troller sürekli hiçbir dert olamadan neşe içinde yaşamışlardır. Branch ise her şeye olumsuz bakmış ve kendini dış dünyadan korumaya çalışmıştır. Bir gün trollerin şehri saldırıya uğrar ve geriye bir tek Poppy kalır. Poppy arkadaşlarını kurtarmak için Branch ile iş birliği yapmaya karar verir. İkili kendilerini farklı bir dünyada bir maceranın içinde bulurlar.

Troller Yönetmeni

Mike Mitchell (V)

Troller Oyuncuları

Begüm Günceler, Harun Can, Fatih Er, İlham Erdoğan, Özgür Özdural, İlay Bal, Ali Hekimoğlu, Şemsay Çankara, Anna Kendrick, Justin Timberlake, Gwen Stefani, Kunal Nayyar, Russell Brand, James Corden, Zooey Deschanel, John Cleese

Troller Senaristi

Troller Yorumları

Troller Yorum oyuncak satmak için yapılmış bir film havası var karakterlerin hepsi oyuncak gibi sırf bunun için tasarlanmışlar sanki

04-11-2016 20:56 !!

Troller Yorum eğlenceli bir filmdi troller de sevimliydi

11-11-2016 20:28 !!

Troller Yorum ben pek beğenmedim konu pek tatmin edici değildi

19-11-2016 22:39 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film