Türk Lokumu

Türk Lokumu
Yönetmen:
Deniz Denizciler
Başrol:Alper Rende, Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:8 Nisan 2016
YazarOkur Puan:
4.4 / 10 | Oy: 293 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5.9 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 1.2
Hasılat:*


Oy Ver

4.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Türk Lokumu filmi izle

Türk Lokumu Konusu

Türk sinemasında uzun zamandır gençlere hitap eden okul komedileri göremiyorduk fakat Türk Lokumu filmi izleyenlere tam bu tarzda bir film sunuyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Deniz Denizciler yapıyor. Filmin oyuncu kadrosu oldukça zengin ve filmin başrollerinde Alper Rende ve Mustafa Topaloğlu yer alıyor. Onlara Oya Aydoğan ve Muhsin Asan gibi usta oyuncular da eşlik ediyor.

Bir kolejin müdürü okulun başarı derecesinin düşmesinden çok şikayetçidir. Yaptığı araştırma sonucu bunun nedeninin öğrencilerin sürekli parti yapmaları olduğunu görür. Gençlerin parti yapmasının önüne geçemez ve bunun üzerine başka bir yol izler. Niyazi çok başarılı bir öğrencidir. Biraz da içine kapanıktır. Şans eseri İstanbul’dan bir kolejden burs kazanır. Bu fırsatı değerlendirme için yola koyulur ve İstanbul’a gelir. Tek amacı mükemmel bir eğitim alıp başarılı olmaktır. İçe kapanık Niyazi yeni okulundaki parti ortamını görünce yavaş yavaş değişmeye başlar.

Türk Lokumu izleyenlere komik bir film sunuyor. Bir öğrencinin değişimini ve arkadaş ortamının bir insanı ne kadar değiştirebileceğini de farklı bir şekilde anlatıyor.

Türk Lokumu Yönetmeni

Deniz Denizciler

Türk Lokumu Oyuncuları

Alper Rende, Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Muhlis Asan, Ş. Seher Terzi, Tayfun Cihanoğulları, Buğra Palavan

Türk Lokumu Senaristi

Türk Lokumu Yorumları

Türk Lokumu Yorum rezil bir filmdi para tuzağı

12-04-2016 00:02 !!

Türk Lokumu Yorum resmen zaman kaybı

14-04-2016 09:57 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film