Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1
Yönetmen:
Robert Schwentke
Başrol:Shailene Woodley, Theo James, Jeff Daniels
Film Türü:Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera
Yapım:Abd 2016 (The Divergent Series: Allegiant)
Vizyon Tarihi:11 Mart 2016
YazarOkur Puan:
6.8 / 10 | Oy: 242 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5.8 • BeyazPerde: 8.6 • Sinemalar: 7.3
Hasılat:* (bütçe:$110.000.000)


Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filmi izle

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Konusu

Veronica Roth’un yazmış olduğu Uyumsuz Serisi tüm dünyada büyük ilgi görmüş ve ardından kitaplar tek tek beyazperdeye uyarlanmaya başlamıştı. Seri üç kitaptan oluşuyor ve böyle durumlarda film yapımcıları gelirlerini arttırmak için son kitabı her zaman ikiye bölüyorlar. Bu durumda da genelde filmler çok kötü oluyor. Bunları daha önce Alacakaranlık ve Açlık Oyunları serilerinde de görmüştük. Alacakaranlık serisinin son filmleri en kötü film Oscarına bile aday gösterilmişti. Açlık Oyunları serisi de benzer eleştiriler almıştı. Fakat bu yapımcıların açgözlülüğüne engel olmuyor. Uyumsuz serisinin son kitabı Yandaş ikiye bölündü ve ilk bölüm izleyenler ile buluşuyor.

Yumsuz Serisi Yandaş filminin yönetmenliğini serinin ikinci filmi olan Kuralsız filmini de yöneten Robert Schwentke yapıyor. Filmin başrollerinde yine sempatik oyuncu Shailene Woodley ve Theo James yer alıyor. Kate Winslet Kuralsız filminin sonunda öldürülmüştü ve onun yerini başka güzel oyuncu Naomi Watts aldı. Usta oyuncu Jeff Daniels de filmde yer alan isimlerden bir tanesi. Ansel Elgort’ın da filmdeki rolü devam ediyor.

Kuralsız filminde Tris ve Four ayaklanmaya öncelik edip sistemi alt üst etmişlerdi. Bir sonraki kararları da duvarları aşmaktı. Yandaş filminde işte ikilinin ve arkadaşlarının duvarın diğer tarafında karşılaştıkları savaş anlatılıyor. Karşılaştıkları sorun ise kimin haklı kimin haksız olduğu ve hangi tarafta yer alacaklarıdır. Bunun için sevdikleri ile bile karşı karşıya geleceklerdir.

Yandaş Bölüm 1 büyük ihtimal sinemaseverlerden yine büyük eleştiriler alacak. Kısaltma ve geçiş filmi olduğu için birçok nokta eksik kalacak ve bu yüzden pek beğenilmeyecek. Yine de bilim kurgu filmlerini sevenler için güzel bir seçenek diyebiliriz.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Yönetmeni

Robert Schwentke

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Oyuncuları

Shailene Woodley, Theo James, Jeff Daniels, Miles Teller, Ansel Elgort, Zoë Kravitz, Maggie Q, Ray Stevenson

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Senaristi

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Yorumları

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Yorum kitabı mükemmel arkadaşlar filmleri ben beğenmedim çok eksk nokta var mutlaka kitapları okuyun

15-03-2016 12:00 !!

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Yorum kitaba göre çok kötü işlemişler konusunu zaten yarım yamalak olmuş

20-03-2016 00:55 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film