Ver Kaç

Ver Kaç
Yönetmen:
Orçun Benli
Başrol:Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:15 Eylül 2017
YazarOkur Puan:
6.2 / 10 | Oy: 152 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.4
Hasılat:*


Oy Ver

6.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Ver Kaç filmi izle

Ver Kaç Konusu

Türk sporunu da içine alan ve izleyenlere futbol dolu bir komedi filmi sunan Ver Kaç bu hafta izleyenler ile buluşuyor.

Filmin yönetmenliğini Gulyabani ve Hep Yek 2 gibi filmlerden tanıdığımız Orçun Benli yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise tanıdığımız isimler var. Orçun Benli ile sürekli çalışan ve en son Vezir Parmağı filminde de izlediğimiz Bülent Çolak, Aşk Olsun filmi ile büyük beğeni toplana Kenan Ece, Sümela’nın Şifresi Temel ile dikkat çeken Aslıhan Güner ve usta oyuncu Fırat Tanış filmde yer alan isimler.

Ver Kaç filminin konusunda Sedat ile Fikret’in macerası anlatılıyor. Sedat ve Fikret çocukluktan beri çok yakın arkadaş olan, deyim yerinde ise kardeş gibi yaşayan iki futbol sedalısıdır. En büyük tutkuları mahallenin takımı olan Kadırga Spordur. Kadırga Spor başarılı olmak için tüm imkanları zorlayıp Hakan adında bir futbolcu transfer etmek ister. Bunun için de gerekli para Tevfik Amcanın klasik olan arabasının satışından temin edilecektir. Fakat Arabayı satmak o kadar kolay olmaz ve çözüm olarak da ikili arabanın karşılığında borç para alırlar. Fakat işler daha da karışır. Araba ortadan kaybolur. Bunun üzerine ikili kendilerini aşık oldukları Kadırga Spor için bir maceranın içinde bulur.

Türkiye’de futbolun ne kadar sevildiği düşünüldüğünde futbol içeren komedi filmleri genelde başarılı olmuştur. Ver Kaç filmi de izleyenlere hem futbol hem de komedi sunuyor. Bu açıdan filmin özellikle erkekler arasında beğeni toplaması bekleniyor.

Ver Kaç Yönetmeni

Orçun Benli

Ver Kaç Oyuncuları

Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Fırat Tanış, Ruhi Sarı, Perihan Ünlücan, Özgün Çoban, Mehmet Ali Kaptanlar

Ver Kaç Senaristi

Ver Kaç Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film