Yarım Kalan

Yarım Kalan
Yönetmen:
Emre Yılmaz
Başrol:Anıl Altan, İskui Baldzhian, Ali Buhara Mete
Film Türü:Türk Filmleri, Duygusal Aşk, Dram, Romantik
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:8 Eylül 2017
YazarOkur Puan:
6.7 / 10 | Oy: 167 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6.6
Hasılat:*


Oy Ver

6.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Yarım Kalan filmi izle

Yarım Kalan Konusu

Türkiye’nin her alanda sürekli karşısına çıkan sorunlardan bir tanesi olan sözde Ermeni soykırımı Yarım Kalan filmi ile farklı bir şekilde ele alınıyor.

Ermeni olan Iskui, eğitimi için İstanbul’a gelir ve burada üniversitede öğrenci olarak hayatına devam eder. Bu sırada Mert adındaki Türk genç ile tanışır ve aralarında bir aşk başlar. Fakat birisinin Ermeni, diğerinin Türk olması aileler arasında pek hoş karşılanmaz. Özellikle Iskui’nin abisi bu aşka kesinlikle karşı çıkar. İki millet arasında geçmişten gelen düşmanlık Mert ile Iskui’nin de aşkını etkilemektedir. Fakat ikili aşklarını sonlandırmaya pek niyetli değildir ve aşklarının gücü ile bu nefreti alt etmenin yollarını ararlar.

Filmin yönetmen koltuğunda Emre Yılmaz oturuyor. Yarım Kalan filminin konusunu ise Yaşar İliksiz ve Adnan Erdoğan ikilisi yazdı. Filmin başrollerinde ise Anıl Altan ve İskui Baldzhian yer alıyor.

İzleyenlere duygusal bir aşk hikayesi sunan ve milletler arasındaki nefretin aşk karşısında ne kadar anlamsız kaldığını gösteren Yarım Kalan filmi, romantik aşk filmlerini sevenler için mükemmel bir seçim.

Yarım Kalan Yönetmeni

Emre Yılmaz

Yarım Kalan Oyuncuları

Anıl Altan, İskui Baldzhian, Ali Buhara Mete, Nihan Tarhan, Mine Tüfekçioğlu, İbrahim Gündoğan, Melda Arat, Adnan Erdoğan

Yarım Kalan Senaristi

Yarım Kalan Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film