Yarının Adı Başka

Yarının Adı Başka
Yönetmen:
Moharram Zeinalzadeh
Başrol:Fırat Tanış, Zelal Dede, Volkan Keskin
Film Türü:Türk Filmleri, Dram
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:26 Mayıs 2017
YazarOkur Puan:
3.1 / 10 | Oy: 86 | Yorum: 2
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

3.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Berbat

Yorum Yaz

Yarının Adı Başka filmi izle

Yarının Adı Başka Konusu

Yarının Adı Başka filmi, büyük beklenti içerisinde ki izleyicisiyle nihayet buluşuyor. Türkiye İran yapımı olması sebebiyle sinema sektörümüze farklı bir sanat dokusu kazandıran filmde, göçmenlik ve yürek burkan bir aşk dramı da çarpıcı bir etki bırakıyor.

Yarının Adı Başka filminin konusu, sevdiği kadın için pek çok zorluğa göğüs germeye çalışan kahramanımızın kaybolmasının ardından babasının, ülkeler arasında ki mülteci ve insan kaçakçılığının ortasında oğlunu aramaya koyulma hikayesidir. Türkiye’de zorlu ve göçmen hayatının yasa dışı yollar arasında sıkışıp kalmışlığını başarıyla resmeden filmde umudun ve sevginin sınırları zorlanıyor.

Yarının Adı Başka filmi Türkiye ve İran sinema sektöründen pek çok değerli ismi barındırıyor. Fırat Tanış, Murat Keçeci gibi usta oyuncular ile birlikte Volkan Keskin, Zelal Dere ve Selahattin Taşdöğen unutulmaz performanslara imza atmış. Özen Film ve Delazy film şirketlerinin katkılarıyla vizyona giren filmde aşk yüklü bir dram izleyiciyi bekliyor.

Filmin uluslararası etkisinin yanı sıra, ülkemizde bekleyen sabırsız bir izleyici kitlesinden de bahsetmek gerekiyor. Özen Film ve oyuncu kadrosunda ki deneyimli oyuncular sayesinde bu haftanın en iddialı filmlerinden bir tanesi Yarının Adı Başka filmi şüphesiz tabi ki!

Yarının Adı Başka Yönetmeni

Moharram Zeinalzadeh

Yarının Adı Başka Oyuncuları

Fırat Tanış, Zelal Dede, Volkan Keskin, Moharram Zeinalzadeh, Metin Keçeci, Selahattin Taşdöğen, Ünsal Kızılkaya, Nazar Baydur

Yarının Adı Başka Senaristi

Yarının Adı Başka Yorumları

Yarının Adı Başka Yorum film çok yavaş ilerliyor

26-05-2017 20:14 !!

Yarının Adı Başka Yorum filmin iyi puan aldığı sinema sayfası bulamadım daha burada da 3 almış o kadar mı kötü arkadaş

04-08-2017 17:27 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film