Yaşamak Güzel Şey

Yaşamak Güzel Şey
Yönetmen:
Müfit Can Saçıntı
Başrol:Müfit Can Saçıntı, Yasemin Conka, Zihni Göktay
Film Türü:Türk Filmleri, Dram, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:14 Nisan 2017
YazarOkur Puan:
7.2 / 10 | Oy: 283 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 7.8 • BeyazPerde: 8.2
Hasılat:*


Oy Ver

7.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Yaşamak Güzel Şey filmi izle

Yaşamak Güzel Şey Konusu

Müfit Can Saçıntı’yı Türk izleyiciler tam anlamı ile Çocuklar Duymasın dizisi ile tanımış ve çok sevmişti. Filozof olarak karşımıza çıkan ve söylemleri ile bizi düşüncelere sürükleyen adam filmlerinde de bu çizgisini devam ettirdi. Mandıra Filozofu serisi ile herkesin hayatında değişiklikler yapmasına neden olmuştur. Yaşamak Güzel Şey filmi de 100’de 100 Müfit Can Saçıntı filmi.

100’de 100 diyoruz çünkü filmin her alanında kendisi var. Kendisi Yaşamak Güzel Şey filminin hem yönetmeni, hem senaristi, hem başrol oyuncusu, hem de filmin yapımcısı. Ona filmde Yasemin Conka, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu ve Reha Özcan gibi usta oyuncular eşlik ediyor.

Filmin ana karakteri olan Müfit sıradan bir vatandaştır. Çoğumuz gibi hayat içinde ezilmiş ve pısırık dediğimiz türde biridir. Hayatı bu şekilde devam ederken artık bardak taşmış ve bir olaya isyan ederek bir anda kahraman gibi olmuştur. Hayata olan bakışı tamamen değişir ve birden bire hayattan yeniden tat almaya başlar.

Müfit Can Saçıntı yeni filminde yine karşımıza filozof olarak çıkıyor ve izleyenleri düşünmeye itiyor. Hayata dair gerçekleri farklı açılardan bize sunarak kendimizi ve hayatı sorgulamamıza neden oluyor. Bunu yaparken de eğlendirmeyi ihmal etmiyor.

Yaşamak Güzel Şey Yönetmeni

Müfit Can Saçıntı

Yaşamak Güzel Şey Oyuncuları

Müfit Can Saçıntı, Yasemin Conka, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Özgür Şahbaz, Cem Bayürgil

Yaşamak Güzel Şey Senaristi

Yaşamak Güzel Şey Yorumları

Yaşamak Güzel Şey Yorum klask bir müfit saçıntı filmi felsefe bolca hayatı sorguluyorsunuz ama sıkmaya başladı hep aynı konu

16-05-2017 20:56 !!

Yaşamak Güzel Şey Yorum hemşire tekrar kontrol etmek yerine telefon ile oynayınca sonunu hep farklı bekledim hatalı çıkacak diye düşündüm ama olmadı adamın ölmesi çok kötü oldu onun dışında çok güzel bir filmdi hangimiz babamıza onu sevdiğimizi söyleyebildik ki bu hayatta

04-08-2017 17:29 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film