Yok Artık 2

Yok Artık 2
Yönetmen:
Caner Özyurtlu
Başrol:Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Onur Buldu
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:7 Ekim 2016
YazarOkur Puan:
4.4 / 10 | Oy: 237 | Yorum: 7
Film Siteleri:IMDB: 4.9 • BeyazPerde: 4.2 • Sinemalar: 4.1
Hasılat:*


Oy Ver

4.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Yok Artık 2 filmi izle

Yok Artık 2 Konusu

İşiniz bütün gün insanlarla uğraşmaksa ister istemez birçok garip olaylara ve maceralara şahit olabilirsiniz. Geçen yıl Taksici Fikret’in anlatımıyla zevkle izlediğimiz ve bize yok artık dedirten olaylar zincirlerinin ikincisini bu yıl Yok Artık 2 filminde Berber Adnan’ın ağzından dinleyeceğiz.

İlk filmin yönetmenliğini üstlenen genç oyuncu, yapımcı, yönetmen Caner Özyurtlu’yu yine yönetmen koltuğunda görüyoruz. Yok Artık 2 filminin kadrosu da ilk filmde olduğu gibi oldukça kalabalık ve renkli. Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu, Yağmur Tanrıversin gibi ekranlarda sıkça gördüğümüz ve severek izlediğimiz oyuncuların can verdiği karakterlerin başından geçen maceraları izleyeceğiz bu sefer.

Filmde genel olarak Berber Adnan’ın müşterileriyle yaptığı muhabbetler anlatılmakta. Hepimizin bildiği üzere mahalle berberleri en güncel dedikoduların döndüğü, ilginç konuların konuşulduğu vazgeçilmez mekanlardır. Kim kiminle görüşmüş, kim işten ayrılmış, mahalleye kim taşınmış her şeyi bilir ve görürler. Dolayısıyla macera ve komedi dolu yeni bir Yok Artık filmi izlemeye hazırlayın kendinizi.

Bir kaç saat hayatın sıkıntılarından uzaklaşıp biraz gülüp eğlenmek ve birbirinden başarılı oyunculukları izlemek için güzel bir bahane olacak bir film olacağını umuyorum. Serinin, ilk filminde verdiği keyifli verebilirse daha çok Yok Artık deriz gibime geliyor.

Yok Artık 2 Yönetmeni

Caner Özyurtlu

Yok Artık 2 Oyuncuları

Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu, Şahin Irmak, Yağmur Tanrısevsin, Berna Koraltürk

Yok Artık 2 Senaristi

Yok Artık 2 Yorumları

Yok Artık 2 Yorum ilk film çok saçmaydı skeç gibi film yapmışlar ama işlenen hikayeler hiç komik değildi abartı oyunculuk ile güldürmeye çalışıyordu şimdi gene aynısını mı yapacaklar merak ediyorum

06-10-2016 21:24 !!

Yok Artık 2 Yorum hayatimda bukadar kotu film izlemedim

07-10-2016 20:38 !!

Yok Artık 2 Yorum ilk filmden pek farkı yok yine sıradan espriler

07-10-2016 20:40 !!

Yok Artık 2 Yorum türk sinemasını bu kadar yerle bir eden bir yapım daha bulamazsınız kutlayın kendinizi . izleyiciyi aptal yerine koymakta nedir gercekten yok artik dedirttiniz. film kadrosu müthiş ama senaryo ve yönetim rezalet. bu kadar iyi oyuncu kadrosuyla nasıl boyle kötu filmler yapılıyor aklım almıyor. bizlerde kendimizi sosyal açıdan gelistirmeye calisalim oyuncularimiza alkis tutalim diye filme heyecanla oturalim sonuc bir fiyaskodan ibaret olsun. böyle giderse film sektöründe de , oyunculuk anlayısinda da , yönetmenlik dizgesinde ve senaryo sacmalıklarinda gercekten yok artik dedirteceksiniz. yazik sizlere...

13-10-2016 12:04 !!

Yok Artık 2 Yorum daha önce kötü film izledim fakat bukadar kötüsünü ilk defa izledim yazık sinemaya gidip para veren arkadaşlara.

25-12-2016 20:01 !!

Yok Artık 2 Yorum yok artik 2 berbat prim vermeyin çok saçma

12-02-2017 15:59 !!

Yok Artık 2 Yorum hayatımda bundan daha saçma bir film izlemedim bu kadar güzel bir kadroyu nasıl böyle basit bir filmde bir araya getirmişler vakit kaybi

06-01-2022 22:40 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film