Yol Ayrımı

Yol Ayrımı
Yönetmen:
Yavuz Turgul
Başrol:Şener Şen, Mert Fırat, Rutkay Aziz
Film Türü:Türk Filmleri, Dram
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:10 Kasım 2017
YazarOkur Puan:
6.5 / 10 | Oy: 135 | Yorum: 2
Film Siteleri:BeyazPerde: 7
Hasılat:*


Oy Ver

6.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Yol Ayrımı filmi izle

Yol Ayrımı Konusu

Sinemaseverler artık Yavuz Turgul ile Şener Şen’in uzun bekletmelerine alışık ama bu ikilinin bekletmeleri normalinde üzerinde olması herkesi üzüyor. Yol Ayrımı yaklaşık 7 yıllık bir beklemeden sonra ikiliyi yeniden izleyenlerin karşısına çıkartıyor ve izledikçe de uzun bir süre bekleyecek olmanın üzüntüsünü bırakıyor.

Yol Ayrımı filminin yönetmenliğini son zamanların en mükemmel yönetmenlerinden biri olarak kabul edilen Yavuz Turgul yapıyor. Filmin başrolünde de yol arkadaşı usta oyuncu Şener Şen var. İkiliyi en son büyük beğeni toplayan Av Mevsimi filminde izlemiştik. Daha önce de Gönül Yarası ve Eşkıya gibi sinema klasiklerinde yer almışlardı. Filmde aynı zamanda Mert Fırat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın ve Çiğdem Selışık Onat yer alıyor.

Şener Şen’in canlandırdığı Mazhar, babasından kalan tekstil şirketinin başında oldukça zengin bir hayat sürmektedir. Babasından kalan mirası korumak için oldukça acımazsız bir yol izlemiş ve şirketi daha da büyütmek için her şeyi yok saymıştır. Fakat bir gün bir kaza geçirir ve hayata olan bakışı da değişmeye başlar. Acımasın Mazhar’ın yerini daha duygusal biri alır ve hayatı yeniden keşfetmeye başlar. Fakat bu değişim zengin ailesi içinde rahatsızlık yaratır. Mazhar kendisini bir anda bir anlamda taht kavgasının içinde bulur. Mazhar ailesi ile bir yol ayrımına girer ve bu ayrımın bedeli de oldukça ağır olacaktır.

Yol Ayrımı filminin konusu da Yavuz Turgul tarafından yazıldı ve her Yavuz Turgul filminde olduğu gibi izleyenleri derin anlar ve dram bekliyor. Servet içinde büyüyen bir adamın ilerleyen yaşında hayatı yeniden keşfetmesi ve bunun bedelleri ile yüzleşmesi izleyenleri zaten etkilerken, film yine sonu ile de izleyenlerde derin bir iz bırakıyor.

Yol Ayrımı Yönetmeni

Yavuz Turgul

Yol Ayrımı Oyuncuları

Şener Şen, Mert Fırat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Çiğdem Selışık Onat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Defne Kayalar

Yol Ayrımı Senaristi

Yol Ayrımı Yorumları

ONE DIRECTION HAYRANI Yorum
arkadaş
ekle
güzel

ONE DIRECTION HAYRANI • 17-11-2017 23:43 !!

KaLemSiz $AIR Yorum
arkadaş
ekle
çok güzeli herkese tavsiye ediyorum

KaLemSiz $AIR • 24-12-2017 23:18 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film