Yola Çıkmak

Yola Çıkmak
Yönetmen:
Evren Erdem
Başrol:Ruhi Sarı, Ozan Bilen, İrem Altuğ
Film Türü:Dram, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:5 Haziran 2015
YazarOkur Puan:
5 / 10 | Oy: 224 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5 • BeyazPerde: 3 • Sinemalar: 4
Hasılat:5.000 TL


Oy Ver

5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Yola Çıkmak filmi izle

Yola Çıkmak Konusu

Dram kategorisi altında yer alan Yola Çıkmak, acıklı sahneleri ve oyuncuların muhteşem performansıyla, izleyenlerine gözyaşları içinde bir izlenim vaat ediyor.

Evren Erdem’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu da, yine Evren Erdem kaleme almıştır. Filmin başrol kadrosunda ise; geçtiğimiz günlerde vizyona giren Köstebekgiller: Perili Orman filminin ses kadrosunda yer alan ve daha nice dizi ve sinemalarda oyunculuğu ile kendisine hayran bırakmış Ruhi Sarı bulunurken, Ozan Bilen, İrem Altuğ ve Aysan Sümercen gibi usta isimler de eşlik ediyor.

Samet Kadıköy’de bir barın düzenini sağlamak ile sorumludur. Yıllar önce babasının evi terk etmesi sonucu Samet, evi terk eder ve bir daha dönmez. Bakıma muhtaç olan annesi ise kardeşi Emre ile yaşar.

Babasının izini bulan Samet, yıllar sonra evine dönerek, kardeşinden yardım ister. Emre’nin abisinin isteğini kabul etmesi sonucu babasının bulunduğu yere, Konya’ya doğru harekete geçerler.

Filmin bir başka karakteri olan Ayşe ise;35 yaşında genç güzel ve evli bir bayandır. Ayşe’nin yaşadığı yasak bir aşkın ortaya çıkmasıyla hayatı altüst olur. Bu iki kahraman Samet ve Ayşe’nin hiç beklenmedik bir şekilde karşılaşması yeni sonuçlar doğuracaktır.

Yönetmen Evren Erdem’in ilk uzun metrajlı film denemesi olarak hazırlanan “Yola Çıkmak” izleyenlerine yürek burkan bir gösterim sunacak. Dram severlerin sabırsızlıkla beklediği film, vizyon için gün sayıyor.

Yola Çıkmak Yönetmeni

Evren Erdem

Yola Çıkmak Oyuncuları

Ruhi Sarı, Ozan Bilen, İrem Altuğ, Aysan Sümercan, Orhan Aydın, Ezgi Ay, Murat Kavrukkoca, Kemal Burak Alper

Yola Çıkmak Senaristi

Yola Çıkmak Yorumları

Yola Çıkmak Yorum sıkıcı sanat filmi gibi duruyor

02-06-2015 21:56 !!

Yola Çıkmak Yorum sinemadan çıktıktan sonra ettiğim küfürleri sınırı yoktu o derece mükemmel yapmış yapan dünyaca ünlü sinemacılar !!!

08-06-2015 21:26 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film