Zilin Sesi

Zilin Sesi
Yönetmen:
Levent Demirkale
Başrol:Wilma Elles, Zihni Göktay, Kemal Kuruçay
Film Türü:Komedi, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:22 Mayıs 2015
YazarOkur Puan:
5.2 / 10 | Oy: 199 | Yorum: 3
Film Siteleri:Sinemalar: 3.5
Hasılat:60.000 TL - izleyici: 5.000


Oy Ver

5.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Zilin Sesi filmi izle

Zilin Sesi Konusu

Komik, romantik ve bir o kadarda duygusal senaryosuyla Zilin Sesi izleyenlerine Yeşilçam tadında bir izlenim sunacak. Türk sinemasının en unutulmaz filmlerinden “Hababam Sınıfı” serisini andıran film, şimdiden büyük ilgi ve merakla sinemaseverler tarafından beklenmekte.

Yönetmenliğini Levent Demirkale’nin ve yapımcılığını Murat Özteke’nin üstlendiği filmin senaryosu ise Haluk Özenç’e ait. Başrol kadrosunda ekranların ve müzik camiasının yakışıklı ve romantik ismi Kutsi’ye Wilma Elles, Zihni Göktay, Sümer Tilmaç ve Ani İpekkaya gibi sinema dünyasının en usta isimleri eşlik ediyor.

Kutsi’nin hayat verdiği Tarkan karakteri, 30 yaşlarında fizik öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Futbolcu olmak isteyen kardeşi ile İstanbul’a taşınan Tarkan, bir türlü başvurduğu okullar tarafından kabul edilmez. Son kez, Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde şansını deneyen öğretmen, kabul edilerek işe alınır. Fakat fizik değil de müzik öğretmeni olarak. Bir anda kendisini komik bir serüvenin içinde bulur. Üstelik aynı okulda İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Süreyya ile tanışması başka maceraları da tetikler.

Dünyaca ünlü boks şampiyonu Badri Hayri’ninde ilk defa Türkçe olarak rol aldığı “Zilin Sesi” başta gençler olmak üzere tüm seyirciyi hayran bırakacak. Film,”Çabalarsan kaderin değişir” ve “ Hayat bir okuldur” sözüyle de ders vermeyi amaçlıyor.

Zilin Sesi Yönetmeni

Levent Demirkale

Zilin Sesi Oyuncuları

Wilma Elles, Zihni Göktay, Kemal Kuruçay, Kutsi, Esin Gündoğdu, Sevil Akı

Zilin Sesi Senaristi

Zilin Sesi Yorumları

Zilin Sesi Yorum wilma elles için izlerim çok güzel kadın oyunculuğuda çok iyi güzelliğinin arkasına yatan türlerden değl

19-05-2015 19:38 !!

Zilin Sesi Yorum kutsi için izleyeceğim umarım güzeldir

22-05-2015 19:27 !!

Zilin Sesi Yorum kutsi ve wilma elles arasında aşk var mı merak ediyorum yakışmışlar

26-05-2015 20:22 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film