Zoolander 2

Zoolander 2
Yönetmen:
Ben Stiller
Başrol:Ben Stiller, Owen Wilson, Penélope Cruz
Film Türü:Komedi
Yapım:Abd 2016
Vizyon Tarihi:8 Nisan 2016
YazarOkur Puan:
5.2 / 10 | Oy: 261 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 4.8 • BeyazPerde: 5.6 • Sinemalar: 4.5
Hasılat:* (bütçe:$50.000.000)


Oy Ver

5.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Zoolander 2 filmi izle

Zoolander 2 Konusu

Serinin ilk filmi 2001 yılında beyazperdeye geldiğinde büyük beğeni toplamıştı. Salak ile Avanak türünde yeni bir film ortaya çıkartmış ve Derek ile Hansel’in salaklık üzerine yaptıkları komedi herkesi eğlendirmişti. Arada geçen yıllardan sonra serinin ikinci filmi yeniden izleyenleri güldürmeyi amaçlıyor.

Ben Stiller oyunculuk kariyerinde oldukça iyi başarılara imza attı. Sinema dünyasındaki yeteneğini artık yönetmen koltuğunda da gösteriyor ve Zoolander 2 filminin yönetmenliğini de üstleniyor. Filmin senaryosunu da Justin Theroux ile birlikte yazdılar. Kendisi aynı zamanda Owen Wilson ve Penelope Cruz ile birlikte filmin başrollerinde yer alıyor.

Zoolender 2 ya da Türkçe ismi ile Zırtapoz 2 filminde ünlü isimler tek tek öldürülmeye başlar ve Derek’in yıllar önce yaptığı bakış ile hayata veda etmektedirler. Bunun üzerine İnterpol Derek ile iletişime geçip bu cinayetlerin arkasındakileri bulmayı amaçlar. Modellikten emekli olan Derek arkadaşı Hansel ile birlikte yeniden maceraya atılmaya karar verirler. Bu da onları süper zekaları ile komik olayların içine sokar.

Zoolander 2 izleyenlere yine oldukça eğlenceli bir komedi filmi sunuyor. Modelleri biraz aşağılasa da canlandırdıkları komik karakterler ile günümüzdeki selfie çılgınlığına da göndermelerde bulunuyorlar.

Zoolander 2 Yönetmeni

Ben Stiller

Zoolander 2 Oyuncuları

Ben Stiller, Owen Wilson, Penélope Cruz, Kristen Wiig, Will Ferrell, Cyrus Arnold, Benedict Cumberbatch, Nathan Lee Graham

Zoolander 2 Senaristi

Zoolander 2 Yorumları

Zoolander 2 Yorum çok saçmalamışlar yaa bu kadar abartılı yapmak zorundalarmıydı

12-04-2016 00:04 !!

Zoolander 2 Yorum saçmalamayı abartan bir film

14-04-2016 09:55 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film