Zootropolis: Hayvanlar Şehri

Zootropolis: Hayvanlar Şehri
Yönetmen:
Byron Howard
Başrol:Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun
Film Türü:Animasyon, Aile, Komedi, Polisiye, Macera
Yapım:Abd 2016 (Zootopia)
Vizyon Tarihi:10 Haziran 2016
YazarOkur Puan:
7.3 / 10 | Oy: 332 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 8.1 • BeyazPerde: 8 • Sinemalar: 8.7
Hasılat:* (bütçe:$150.000.000)


Oy Ver

7.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi izle

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Konusu

Disney’in 2016 yılındaki en başarılı animasyon filmi olan ve herkesin büyük beğenisini kazanan Zootropolis Hayvanlar Şehri sonunda Türk izleyiciler ile de buluşuyor.

Filmin yönetmenliğini Byron Howard ve Rich Moore yapıyor. Filmin Türk seslendirmesini yapanlar arasında Cem Yılmaz da yer alıyor ve bu bile filme olan ilgiyi arttırmayı başarıyor.

Zootropolis Hayvanlar Şehri adından da anlaşılacağı üzere hayvanların hüküm sürdüğü mega kentte geçiyor. Her türlü hayvanın huzur içinde yaşadığı şehre polis olarak gelen küçük tavşan Judy küçük olması nedeni ile polis teşkilatında dışlanır. Biraz şansın yardımı biraz da inatçılığı sayesinde kayıp hayvan bulma işini alır ve araştırmaya başlar. Yardım olarak da pekiyi bir şekilde tanışmadığı tilki Nick’den yardım ister. İkili araştırmalarını derinleştirdikçe başları iyice belaya girer ve olayın sadece hayvan kaybolma olayı olmadığını farkına varırlar.

Zootropolis’de vahşi hayvanlar birden bire vahşi yanlarını yeniden ön plana çıkartmaya başlar ve bu şehirde korku yaratır. Judy ve Nick suçluyu bulduklarını sanırlar fakat işin ardındaki gerçek çok daha derindir.

Zoortopolis Hayvanlar Şehri filmi izleyenler hem çok eğlenceli hem de macera dolu bir hikaye sunuyor. Hayvanların tatlılığı da oldukça fazla ve bu da filme ayrı bir hava katıyor.

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Yönetmeni

Byron Howard

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Oyuncuları

Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun, Suzan Acun, Emrah Özertem, Özlem Altınok, Özdemir Çiftçioğlu, Gökhan Özdemir, Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate, Nate Torrence, Bonnie Hunt, Don Lake, Tommy Chong

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Senaristi

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Yorumları

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Yorum filmden daha çok hayvanlara odaklanmışlar sevecen hayvan yaratıp hediyelik eşya satmaya çalışıyorlar disney filmleri son zamanlarda hep böyle bu filmde de aynısı yapılmış konu çok basit farklı gibi göstermek için kuzuyu kötü adam yapmışlar o kadar

18-06-2016 01:02 !!

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Yorum film çok güzeldi isteyenlerin gitmesini tavsiye ederim.

28-06-2016 20:15 !!

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Yorum izlediğim en mükemmel filmdi filmde çalan şarkı hala dilimde dolanıyor tekrar etmeden duramıyorum karakterler mükemmel hikaye olağan üstü ve çok eğitici motive etmesi açısından tavsiye ederim bir de hayvanlar çok tatlıydı gazel yani şakira da mükemmel oturmuş mutlaka izleyin

28-09-2016 21:42 !!

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Yorum çocuk filminden daha çok yetişkin filmi olmuş mükemmeldi

07-10-2016 20:42 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film